امروز در آخرین اخبار از تبلیغات سریالی شهردار سنندج حول محور «شهر خلاق موسیقی» مردم شهر شاهد انتشار خبر صدور حکم عضویت آقای حشمت ا... صیدی شهردار سنندج و آقای جلال شریعتی رییس شورای این شهر به عنوان «عضو...
1398/10/30    
بازدید: 342
«سنندج، شهر خلاق موسیقی» همچنان دستمایه «شهردار تبلیغاتی و پیروانش در شورای این شهر»
❗امروز در آخرین اخبار از تبلیغات سریالی شهردار سنندج حول محور «شهر خلاق موسیقی» مردم شهر شاهد انتشار خبر صدور حکم عضویت آقای حشمت ا... صیدی شهردار سنندج و آقای جلال شریعتی رییس شورای این شهر به عنوان «عضو راهبردی شهرهای خلاق» بودند، فضای شهر آکنده از نشاط و شادی است و شهروندان از فرط خوشحالی در پوست خود نمی گنجند! و با شنیدن این خبر تمام مشکلات و پرسش های بی پاسخ خود از مدیریت ناکارآمد شهر را فراموش کرده اند❗❗
◀ چند ماه پیش خبر انتخاب سنندج به عنوان شهر خلاق موسیقی به راستی موجب شادی مردم استان کردستان شد، کسب این جایگاه‌ِ به حق، که به واسطه فعالیت بزرگان فرهنگ این شهر محقق گردید واقعا موجب افتخار و نوید بخش روزهای بهتری برای ساکنان سنندج شد.
اما از همان ایام این موفقیت به نوع خاصی دستمایه شهردار تبلیغاتی شهر سنندج شد، «شهردار سنندج و پیروانش در شورای شهر » که با انبوهی از پرسش های بی پاسخ در حوزه عملکرد خود مواجه هستند ضمن مصادره «انتخاب سنندج به عنوان شهر خلاق موسیقی» سعی در پنهان نمودن خود در پس تبلیغات گسترده این موضوع نمودند.
◀ شهروندان سنندج که این روزها ترافیک امانشان را بریده، پیاده روهایشان در تصرف دستفروش ها است، سواره رو های شهرشان تحویل فروشنده های وانتی شده و در شهری زندگی می کنند که «رنگ کردن سطل های زباله» از نظر شهردار آن به عنوان پروژه مطرح می گردد در این مدت تقریبا شاهد «تشکرات یومیه رفت و برگشتی شهردار سنندج و اعضای حامی ایشان در شورا از یکدیگر بوده اند» آنهم بابت موفقیتی که به گواه کارشناسان، «شهرداری سنندج» کمترین نقش را در تحقق آن داشته است.
◀ به گواه حجم تبلیغات انجام شده برای موفق نشان دادن آقایان؛ به جرات می توان گفت اگر شهردار و پیروانش در شورای شهر درصدی از همت خود برای تبریکات سریالی این فتح الفتوح را - که اساسا دستآورد ایشان نیست- در حوزه حل معضلات شهر همچون تاناکورا، مشاغل مزاحم، تخلفات ساختمانی، دستفروشی، زمینخواری، فروشنده های وانتی، اجرای احکام فراموش شده کمیسیون ماده ۱۰۰، تصرف تپه ها و ...... می گذاشتند، بخش قابل توجهی از مشکلات این شهر آشفته حل می شد.